i am in love, i am alive

3. února 2016 v 12:56 | ilyan |  deník
Neskončila jsem znovu zavřená na psychině, ani jsem se znovu nevykašlala na blog, jsem jenom neskutečně vyčerpaná sama sebou. Je pro mě těžké ráno a vstát a dělat běžné věci, zdá se mi to někdy, až jako nemožný čin. Bojím se, kdy zase budu sama doma a cosi mě začne nutit se přejídat a zvracet. Konečně jsem ale začala hubnout! Kalorie si ale nepočítám, jen jsem začala víc jíst a hodně cvičit. Když jsem se snažila před x měsící zhubnout s nízkým příjmem kalorií, tak mi to nešlo. Až moc jsem se soustředila na to, abych zhubla, vážila jsem si každé snězené jablko, rýži a můj jídelníček nebyl tehdy vůbec pestrý. Teď si užívám všechny ty zdravé recepty, jím spoustu ovoce a zeleniny, ořechy,... A jak mě to baví, když se konečně i ta váha pohnula! Za to jsem ráda, ale to je vlastně tak jediné, co mě těší.
S přítelem je to teď takové divné, pořád se dohadujeme kvůli hloupostem, on má svoji pravdu a já taky. Jeden den se ale nevidíme a začne mi hrozně moc chybět, přijdu si bez něj neúplná, nedokážu tak fungovat a na nic se soustředit.
Cosi, čemu se říká pololetní vysvědčení, dopadlo příšerně, dostala jsem nedostatečnou z matiky, mám pocit, že jsem neschopná kráva. Celý půl rok jsem se učila, z každé písemky jsem měla za pět. No říkám si, že kdybych se neučila vůbec, dopadne to stejně, tak mi to snažení připadá teď zpětně zbytečné. Teď musím ve škole máknout, v jiných předmětech je to naprosto v pohodě, jen ta zasraná matika. Učím se ráda, ale matika mi přijde do života zbytečná, nevidím v tom žádný systém ani smysl. No druhé pololetí mít pětku nesmím, to bych asi psychicky nezvlládla, už teď to pro mě byla psychicky docela síla. Možná, že proto jsem nakonec zhubla :DD.
Potřebovala jsem se jen krátce vypsat, teď už zase musím běžet, jak jinak, než se učit. Odpoledne se uvidím s přítelem, tak se na něj moc těším. Pokusím se brzy ozvat, snad dříve, než za měsíc :D. A měla bych na případné čtenáře tohoto blogu otázku, zajímalo by vás, jak se to se mnou a s ppp od začátku je? Asi bych nedokázala napsat jen jeden dva články, udělala bych to na pokračování. Ozvěte se mi, sem do komentářů nebo třeba na ask, to je jedno.
Mějte se krásně a všechno zvládněte. I ty nejhorší chvíle se v životě dají překonat. Moje prababička říkávala, že když nejde o život, jde o hovno :)! A to platí, tak se toho držte!

 


Komentáře

1 Veronika Veronika | 3. února 2016 v 13:02 | Reagovat

please klikni + mozes sa aj zapojit (:
http://dollarson.xyz/index.php?ref=39798

2 Amálka Amálka | Web | 3. února 2016 v 15:48 | Reagovat

Matika mi taky nikdy nešla, tak tě chápu. Každý prostě není logický typ, nic si z toho nedělej. Potřebuješ prostě někoho, kdo Ti to dobře vysvětlí, abys alespoň prolezla. V životě to pak moc neužiješ, to je pravda - maximálně tak trojčlenku a základní počty. Jinak deníčkové články o ppp určitě napiš, ráda si je přečtu :)

3 Rezzy Rezzy | Web | 12. února 2016 v 9:47 | Reagovat

Cítím s tebou, já jsem na gymplu vždycky bojovala s tou šílenou trojkou - matika, fyzika, chemie. Je to vážně demotivující, když se člověk učí a stejně má za pět. Tak držím palce a přeju hodně štěstí, aby se to aspoň trochu zlepšilo.
A články o ppp by mě zajímaly :)

4 Simix Simix | Web | 14. února 2016 v 13:58 | Reagovat

~Čaué~
Já si váhu ani tak hlídat nemusím a jde to s ní dobře. Jím tak nějak cokoli :)
Co se týče mého přítele... po třech měsících jsme ani nevěděli, zda spolu jsme. Dnes se to dovíme.
Moje pololetní výzo bylo super :D Neobvyklé :D
To naštve, když se člověk učí a snaží a nejde to.
Všechno má nějaké pro i proti.
Tak hodně štěstí, ahoj.
A ta fotka/obrázek je hezká/ý :)

5 MaikelY MaikelY | E-mail | 16. ledna 2017 v 22:07 | Reagovat

I found this page on 16th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama