tak zase za rok

26. prosince 2015 v 20:02 | ilyan |  deník
Konečně mám za sebou všechny ty vánoční návštěvy, už jsem nějakou dobu pekelně unavená a všechno mě bolí, až to přešlo v chřipku a já trávím prázdniny v posteli. Nevadí mi to, háčkuju pro kamarádku dárek, protože se uvidíme asi až příští týden. Chtěla jsem jí dát něco osobnějšího, mnou vyrobeného. Spousta lidí má k vyráběným dárkům negativní postoj, dívají se na to tak, že za ně druzí nechtějí utrácet, ale co je těžkého na tom zajít do nákupáku a koupit první věc, která vám padne do oka? Nic. Proto jsou ručně vyrobené dárky pro mne mnohdy milejší a cenější, než ty kupované.
Jsem otrávená ze své rodiny, pořád mě všichni nutí do cukroví, které jako anorektička nesnáším a jako bulimička miluji. Mám pocit, že moje rodina začíná něco tušit. Na zítra jsme pozvaní k tetě, já jsem tam odmítla jít, protože jsem najela na přísný režim, kdy si všechno jídlo vážím a jím především ovoce a zeleninu. Nebojte, nepřeháním to, stravuji se normálně. Pokud se mi ale ani přes tento přísný režim nepodaří zhubnout, tak si vůbec neumím představit, co bude dál. Jak budu schopná pokračovat v normálním životě, když se tak nemám ráda, vidím na sobě jen chyby, nic dobrého. Nejíst a nebo jíst tajně a zvracet mi připadá jako ten jediný možný "úspěch". Mám alespoň vnitřní pocit, že něco dokážu a nevadí mi, že ostatní to neocení. Bylo mi to vždycky jedno, já si ale potřebuju sama sobě pořád něco dokazovat, nejlépe, když se to týká postavy jídla nebo cvičení. Ach jo, skončí to někdy?
Antidepresiva teď neberu, i když bych měla, deprese mám tak i tak, tudíž je brát nechci, maximálně, když mě přepadne nějaký záchvat nebo třes.

S dnešním jídelníčkem jsem spokojená, kvůli zvýšené teplotě nemám ani moc hlad, ale zase nemůžu cvičit, což mi až tak nevadí, dnes jsem toho totiž nesnědla tolik, co jindy.

snídaně: bílý jogurt (150 g), kousek jablka (30 g), light suchary (35 g)
oběd: jasmínová rýže (80 g), vařené vejce, vařená mrkev, okurka
svačina: 4 mandarinky, 5 kešu oříšků
večeře: polotučný tvaroh (100 g), suchary (40 g), plátek 30% eidamu, menší jablko

+ punč bez alkoholu (jen med, koření a třtinový cukr)


Užívejte si zbytek volna, brzy se zase ozvu :)
 


Komentáře

1 letmebebeautiful letmebebeautiful | 27. prosince 2015 v 12:49 | Reagovat

Ručně vyráběné dárky jsou hrozně fajn, vidím to stejně:) Je to podle mě lepší dát člověku něco, k čemu může mít nějaký vztah, než 1. věc co mu přijde v obchodě pod ruku... Doufám, že se z chřipky brzo uzdravíš teda a s tím jídlem, drž se. Tohle většinou rodina moc nepochopí, řeknou něco jako 'proč by sis nemohla vzít, vždyť je to jen kousek cukroví' a nechápou to, co se děje u tebe v hlavě. Jídelníček máš moc pěkný:) (a ten obrázek je výstižný) užij si zbytek volna aspoň trochu:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama