21.12.2015

21. prosince 2015 v 20:11 | ilyan
Je krátce před Vánoci a ja se nezmůžu na nic jiného, než na moji závislost na AD doprovázenou braním projímadel a zvracením. Nechutná kombinace. Závislosti na laxativech jsem se nedávno zbavila. Je to jen moje chyba, že jsem do toho spadla znovu. Zatím o tom vlastně nikdo neví a vědět nesmí, o to hůř se z těchto sra*ek zase dostanu. Já nevím proč se k tomu znovu a znovu vracím. A nebo vlastně vím a vymlouvám se na to, že se mi tohleto děje jen jakousi náhodou. Po skoro třičtvrtě romu stráveném s přítelem si připadám méněcenná a okoukaná, jinými slovy tlustá. On tvrdí, že to v žádném případě není pravda, že jsem se mu jako vychrtlá holka nelíbila. Pak mi ale nejde do hlavy, proč se do mě před těmi x kily zamiloval. Nechápu to a udělám všechno proto, aby mě miloval tak, jako dříve, aby o mě měl starost a věnoval mi více pozornosti.


Přidávám svůj dnešní jídelníček. Jsem znechucená sama sebou, nesnáším se za to, že už nemám takovou vůli, jakou jsem kdysi mívala.

S: jablečný pudink, musli s trochou kefírového mléka, rozinky, arašídy, caro s mlékem
SV: latte, maličká čokoládová sušenka, malinová limonáda
O: 2x zeleninový karbanátek, brokolice a květák, celerový salát
SV: jablečný pudink x (vyzvraceno)
V: divoká rýže s trochou tuňáka, 3 sušená rajčata, salátová okurka, cherry rajčata
V2: ochucený jogurt, vláknina + jablko
x kcal??

Jsem neuvěřitelně nervózní z toho, že nemám ponětí o dnešním příjmu kalorií, ani o gramáži potravin. Budu muset zavést vážení jídla, nebo začnu znovu nekontrolovatelně přibírat. Jdu aspoň cvičit, ať se mi lépe spí.
 


Komentáře

1 Madd. Madd. | Web | 22. prosince 2015 v 0:15 | Reagovat

Spřátelíš? :)

2 Lia Lia | E-mail | Web | 22. prosince 2015 v 19:48 | Reagovat

Milá Ilyan,
vzhledem k tomu, že aspoň malinko vím, co cítíš, musím ti sama říct svůj názor, jestli dovolíš.
Sama jsem se dřív moc o tělo nestarala, on se do mě zamiloval, jenže jsem začala tloustnout malinko, nebyla jsem koule, ale tak větší zadek jsem měla. Byla jsem ta tichoučká holčička, co se neuměla ani vyfotit, jelikož se sama za sebe styděla. On mi to vyčítal, byl na mě až moc upřímnej a řekl mi, že nejsem jak ostatní holky, že prostě se neumím fotit, že jsem hezká, ale přibrala jsem. V tu dobu mě to hodně nakoplo a začala jsem si jet sama. Zhubla jsem, jenže stejně jsem tu pozornost nedostala, prosila jsem o ní, žádala jsem o ní, jenže vše bylo marné.
Chci ti tím naznačit, že se nesmíš koukat na něj, musíš vědět sama, jestli potřebuješ nebo nepotřebuješ zhubnout. Můžeš se ho zeptat, ale nedívej se nikdy na to, co bylo, proč se do tebe zamiloval, věřím, že tou postavou to nebude.
Drž se, blog si ukládám, jsem zvědavá, jak se budeš mít dál.
Xoxo, Lia de Chance.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama